Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet acoustic panel for home theater ] αγώνας 279 προϊόντα.
Μοντέρνος τρισδιάστατος σχεδιασμός ηχομονωτικών εξαγωνικών ηχομονωτικών πάνελ τοίχου για ηχομόνωση
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Ευρωπαϊκά Μοντέρνα Ξύλινα Ακουστικά Πάνελ Τοίχου με Πηχάκια για Εσωτερική Απορρόφηση Ήχου και Διακόσμηση
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood |
Διακοσμητικό 3D MDF Wave Board με ξύλινη επένδυση - καμπυλωτό, ευέλικτο και ιδανικό για ακουστικές επεξεργασίες
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Στυλάτο 3D φινίρισμα ξύλου σε MDF κυματισμένο πίνακα κυματισμένο ευέλικτο για ακουστική και διακοσμητική χρήση
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Φαρμακείο Προσαρμόσιμες ξύλινες ακουστικές τοιχοφάρμες PET με διακόσμηση ξύλου
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Πρωταθλήματα 3D Wood Veneer Flexible Curved MDF Wave Panel για ακουστική διακόσμηση τοίχου
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Πάνελ Ακουστικής Τοίχου με Πηχάκια και Προσαρμόσιμο Καπλαμά 240 X 60cm Εργοστασιακής Κατασκευής
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Πάχος: | 21/11/13/15 χιλιοστά |
Εξαγωνικό Ακουστικό Πάνελ από MDF με καπλαμά ξύλου, ηχομονωτικό πάνελ τοίχου, ηχομονωτικό πάνελ, κατασκευαστής
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Ακουστικές ξύλινες πλάκες για τοίχους για το σπίτι, αίθουσα συνεδριάσεων και θέατρο
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Προσαρμοσμένα ξύλινα ακουστικά πίνακα για το σπίτι
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


