Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet acoustic panel for home theater ] αγώνας 279 προϊόντα.
21mm φυσικό ξύλο φινέρισμα ξύλινο πλέγμα ακουστικό τοίχωμα οικόπεδο στερεό ξύλο MDF
| Υλικό: | Φανιάρα φυσικού ξύλου+MDF+PET |
|---|---|
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
| μέγεθος: | 2400*605mm, άλλο μέγεθος |
Ένα ηχομονωτικό ξύλινο πάνελ που μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε διάφορα σενάρια όπως σαλόνια, υπνοδωμάτια και σχολεία.
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο ξύλο Akupanel Veneer MDF PET για την προστασία του περιβάλλοντος βαθμός E0
| Δάχος: | 21/11/13mm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα ξύλου |
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
Εύκαμπτη και εύκαμπτη ξύλινη ηχομονωτική πλάκα με μεγάλη ευελιξία
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Γλυκό σχεδιασμό σχιστόλιθου ξύλινο ακουπανέλ για τεχνολογία αιχμής στην μείωση του θορύβου
| Κατηγορία προϊόντων: | Ακουπανέλ |
|---|---|
| Επιλογές προσαρμογής: | Ποικιλία σχημάτων, μεγεθών και τελειών που είναι διαθέσιμα για προσαρμογή |
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
Ατμόσφαιρα Ενισχύει ξύλινα ακουπανέλια Πραγματικό ξύλο Φανίρισμα Φυσικό χρώμα ξύλου
| Color: | Natural Wood Color |
|---|---|
| Ευρεία εφαρμογή: | Ιδανικό για εμπορικούς χώρους, οικιακή χρήση, δημόσιους και επαγγελματικούς χώρους |
| Περιβαλλοντικά φιλικά και ανθεκτικά κτίρια: | Κατασκευασμένο από βιώσιμα υλικά για μακροχρόνια αντοχή |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα Τυπώστε παγκόσμιο χάρτη
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Το ξύλινο ακουπανέλ Κατιλάν είναι η τέλεια επιλογή για να μετατρέψει το χώρο σε έναν παράδεισο στυλ και καθαρότητας.
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


