Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet acoustic panel for home theater ] αγώνας 279 προϊόντα.
Ηχητικά απορροφητική πλάκα με μαλακό υαλοπίνακα με πυρόστακτη λειτουργία και ηχητική μόνωση άνω του 90%
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Πάνελ από ίνες πολυεστέρα. Διατίθενται 48 διαφορετικά χρώματα για προσαρμογή σχεδίων.
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Μοντέρνα 12-Πακέτο Οικιακό Γραφείο Λευκά Αυτοκόλλητα Ακουστικά Πάνελ 30*30CM Ηχομονωτικά Πάνελ Τοίχου για Ξενοδοχείο Ηχομονωτικά Πάνελ Αφρού
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Χονδρικός προμηθευτής Εξάγωνη Πλάκα Απορρόφησης Ήχου PET
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
2025 100% ίνες πολυεστέρα Καθαρότητα ομιλίας βελτιωμένη με 36 επιλογές
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ακουστικού 9mm PET Feelt DIY Sound Absorbing Wall Board για την KTV |
| Διακοσμητικές επιλογές: | Πλούσιο και πολύχρωμο, διαφορετικό χρώμα επιφάνειας διακοσμητικό ύφασμα για επιλογή |
3D ξύλο ή PVC επένδυση MDF κυματιστή επιφάνεια διακοσμητική ευέλικτη σγουρά ευέλικτη καμπύλη καμπυλωτή σχιστόλιθο ακουστικό τοίχωμα τοίχωμα πίνακα τοίχωμα Akupanel
| Ονομασία: | Κουρβοειδές ακουστικό πάνελ με φινίρισμα ξύλου |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 2400 x 600mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Δάχος: | 15/13 mm, άλλα πάχους |
Πίνακες ακουστικού τοιχώματος 9mm 12mm PET Feelt Πίνακες εσωτερικής ηχομόνωσης
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm |
2400 X 605mm ξύλινο Akupanel Προσαρμόσιμο για το σπίτι Σώμα συνεδριάσεων Θέατρο
| Η ελκυστικότητα του φινέριου ξύλου: | Το ξύλινο φενίρισμα τελειώνει τα μοτίβα των κόκκων |
|---|---|
| Προδιαγραφές: | ISO/ROHS |
| μέγεθος: | 2400*605/Αναπροσαρμοσμένο |
Τριδιάστατα πλακάκια ακουστικών τοίχων από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Ακουστικοί τοίχοι από ξύλο Ηχομόνωση εσωτερική διακόσμηση για το σπίτι ή το διαμέρισμα
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |


