Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet acoustic panel for home theater ] αγώνας 279 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικής διακοσμητικής ηχομόνωσης PET Πίνακες τοίχου απορρόφησης ήχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
DIY ορθογώνιο και εξάγωνο ακουστικό τοίχωμα για διακόσμηση σπιτιού
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Εργοστασιακή Χονδρική Πώληση Ηχομονωτικών Ακουστικών Ξύλινων Πάνελ Acupanel Veneer MDF PET Πηχάκια Ακουστικά Πάνελ
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Εξαγωνικά ακουστικά ξύλινα πλακάκια PET Εξαγωνικά τοίχωμα
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Τυποποιημένο ξύλινο πλακόστρωτο ακουστικό τοίχωμα μοντέρνο μινιμαλιστικό μεσαίας πυκνότητας υφασμάτινο χαρτί Υψηλής αποτελεσματικότητας ηχητικό γραφικό σχεδιασμό
| Υλικό: | Κατοικίδιο ζώο+ξύλο καπλαμά |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Σύγχρονα 3D πλαίσια από ίνες μεσαίας πυκνότητας από στερεό ξύλο τοίχοι και οροφές ηχοασπρούμενα πάνελ, μεγάλα ηχοασπρούμενα πάνελ, που χρησιμοποιούνται για τα πάνελ απορρόφησης ήχου των διαμερισμάτων
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ηχομονωτικό Ακουστικό Ξύλινο Πάνελ Τοίχου με Πηχάκια 13mm
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Επεξεργασμένη επιφάνεια απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Ξύλινα Τρισδιάστατα Πάνελ: Εργοστασιακή Κατασκευή, Ανώτερο Ακουστικό Αποτέλεσμα και Αριστούργημα Σχεδιασμού
| Υλικό: | Κατοικίδιο ζώο+ξύλο καπλαμά |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Επένδυση PVC με εμφάνιση ξύλου με αυλακώσεις σε σχήμα V Τριγωνικό ηχοαπορροφητικό πάνελ τοίχου Προσαρμοσμένα γραφικά
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |


