Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
12 mm εσωτερικά διακοσμητικά πλαίσια από νήματα κατοικίδιων ζώων
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ακουστικό Πάνελ PET: Ελαφρύ και ανθεκτικό, απευθείας από το εργοστάσιο με εξαιρετική ποιότητα
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Πάνελ από ίνες πολυεστέρα. Διατίθενται 48 διαφορετικά χρώματα για προσαρμογή σχεδίων.
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
PVC ξυλόκορμου καπλαμάς V-σχήματος αυλακωτό εξαγωνικό ηχοαπορροφητικό πάνελ τοίχου
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Ορθογώνιο 25 mm Ακουστικές πλάκες τοίχου από ξύλο με προστασία του περιβάλλοντος E1
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
|---|---|
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
| Υφάσματα με ανθεκτικό στη φλόγα: | Καμία/Β1 |
Ελαφριά διακοσμητικά ακουστικά ηχητικά πάνελ Ηχομόνωτο ύφασμα περιτυλιγμένα ηχητικά πάνελ τοίχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πίνακες οροφής από υαλοπλαστική ανθεκτική στη φωτιά για αυξημένη σαφήνεια και άνετους χώρους με κελ
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Βελτιωμένη σαφήνεια ομιλίας 2025 Ισχυρή αντοχή στη φλόγα Αντιφλεγμονώδης για πυρκαγιά Μικρότερος χρόνος αντηχείας
| Επίδραση θερμομόνωσης: | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Διαστατική σταθερότητα: | Καλή σωματική σταθερότητα |
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Κινηματογράφος ξενοδοχείο υφάσματα τυλιγμένα με υαλοειδή πάνελ ηχομόνωση διακοσμητικό ακουστικό τοίχωμα
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Υψηλής πυκνότητας ύφασμα τυλιγμένο 25mm felt ακουστικό ηχοασπρούμενο τοίχωμα για κινηματογράφο
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |


