Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Υφασματικό τυλιγμένο ακουστικό πάνελ εσωτερικό τοίχωμα πάνελ ίνες γυαλιού για κινηματογράφο σπίτι ξενοδοχείο επαγγελματικό έλεγχο ήχου
| Υλικό: | Φύλακες γυαλιού, ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*600mm, 600*300mm ή άλλο μέγεθος |
| πάχος: | 25/30/50 χιλιοστά |
Πίνακες απορρόφησης ήχου 12mm Πίνακες πυκνούς ακουστικής ακουστικής ακουστικής ακουστικής μειώνοντας τον θόρυβο Πίνακες ηχογράφησης για τοίχους και οροφές
| Ονομασία: | Η PET αισθάνθηκε την ακουστική επιτροπή |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
Πάνελ Ακουστικής Τοίχου με Πηχάκια και Προσαρμόσιμο Καπλαμά 240 X 60cm Εργοστασιακής Κατασκευής
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Πάχος: | 21/11/13/15 χιλιοστά |
Τριδιάστατα πλακάκια ακουστικών τοίχων από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικής πλακέτας από ξύλο PET MDF Φανέλα Σύγχρονο ηχομόνωτο ακουστικό τοίχωμα
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα, μελαμίνη, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
| μέγεθος: | 2400/1200*605mm, προσαρμοσμένο |
Εξαγωνικά ακουστικά ξύλινα πλακάκια PET Εξαγωνικά τοίχωμα
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Διακοσμητικά ακουστικά εξαγωνικά πάνελ από ίνες πολυεστέρα για τοίχους
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Εμπορικοί χώροι: | Σε γραφεία, αίθουσες συνεδριάσεων, εστιατόρια και καφετέριες, αυτά τα πάνελ μειώνουν τον θόρυβο και |
Πίνακας τοίχου απορροφητικός ήχου από ίνες πολυεστέρα ηχητική μόνωση PET υφάσματος ηχητική μόνωση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Εξαγωνικά πλαίσια οικιακής διακόσμησης εσωτερικών χώρων
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Κουρφωμένο κυματιστό ξύλινο κομμάτι ηχητικό απορροφητικό πάνελ εσωτερική διακόσμηση
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |


