Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Μοντέρνο Στυλ PET Πάνελ Τοίχου Ηχομονωτικό Διακοσμητικό για Καταστήματα Λιανικής Ξενοδοχεία Εκθεσιακούς Χώρους Λύση Γραφικού Σχεδιασμού
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
100% ΠΕΤ Ακουστικό Πίνακα Καλυπτόμενο Αποδοτικότητα Φιλτό Ακουστικό Πίνακα Προσαρμοσμένο μέγεθος Χρώμα
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Κάλυψη οπτικοακουστικής οθόνης για κινηματογραφικές αίθουσες Φύρα γυαλιού βαθμού Α βαθμού Β
| Διάμετρο: | 1550 mm, άλλο πλάτος |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 450 γρμ |
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
Πίνακας ακουστικής κοπής DIY για εσωτερική διακόσμηση του καθιστικού
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Πολυεπίπεδο ηχητικό πάνελ από στερεό ξύλο για πολυτελή κατοικίες, σαλόνι, τοίχος φόντου E0 βαθμός CE πιστοποιημένο φιλικό προς το περιβάλλον
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2440 x 197mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικό πάνελ από ανθεκτικό στη φωτιά ύφασμα κατάλληλο για δημόσια κτίρια ξενοδοχεία εστιατόρια και ιατρικές εγκαταστάσεις
| Packaging Details: | Carton,Coating |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-14Days |
| Payment Terms: | T/T |
Κινηματογράφος KTV υφασματικό ακουστικό πάνελ Αντισυγκρούσεις διακοσμητικά ηχοασπρούμενα τοίχωμα
| Υλικό: | fiberglass+fabric |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πιστοποίηση SGS MDF Ακουστικό τοίχωμα ηχητικό πάνελ ηχομόνωση για το σπίτι αίθουσα συνεδριάσεων
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |
Έξαγωνικός ακουστικός πίνακας CATILAN PET Πίνακες απορρόφησης ήχου υψηλό NRC 0,85 Προσαρμοσμένο σχήμα Τάξη Α και Τάξη Β
| Πάχος: | 9/12/15 χιλιοστά |
|---|---|
| χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Τύπος τοποθέτησης: | Τείχος ή οροφή |
Υψηλό NRC ≥0,85 Πίνακας ακουστικής πολυεστέρας για μείωση θορύβου Ε1 βαθμού χαμηλής φορμαλδεΰδης Πίνακες ακουστικής πολυεστέρας
| Μέγεθος: | 2420*1220mm |
|---|---|
| Πάχος: | 9/12/15 χιλιοστά |
| χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |


