Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Λευκά υαλοειδών ηχητικά απορροφητικά πάνελ Γυάλινο μαλλί Ακουστικά ταβάνι
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένα Πίνακες Πολυεστέρα Απορρόφησης Ακουστικού Ακούσματος σε Οικιακές εφαρμογές
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Συλλέκτης |
| Εφαρμογές για κατοικίες: | Αυτά τα πάνελ είναι ιδανικά για οικιακές αίθουσες κινηματογράφου, σαλόνια ή οικιακά γραφεία, όπου τό |
Εσωτερικές οροφές Φιλτ Ακουστικές θωρακιστικές συσκευές Απορρόφηση ήχου Ακουστικές οροφές από υαλοπλαστική
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Ακουστική μόνωση από βαμβάκι από γυάλινες ίνες - Εξαιρετική ηχομόνωση, ασφαλής και βολική
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Μοντέρνος τρισδιάστατος σχεδιασμός ηχομονωτικών εξαγωνικών ηχομονωτικών πάνελ τοίχου για ηχομόνωση
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Ελαφριά παχιά ύφασμα Ακουστικές τοιχοφάρμες Μείωση θορύβου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Εξαγωνικό Ακουστικό Πάνελ από MDF με καπλαμά ξύλου, ηχομονωτικό πάνελ τοίχου, ηχομονωτικό πάνελ, κατασκευαστής
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Υψηλής πυκνότητας υαλοπλάσιες οροφές
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
9mm 12mm Polyester Fiber PET Ακουστικές τοίχοι και ταβάνια ηχομόνωση για το σπίτι θέατρο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ηχομόνωση 3D ακουστικές τοιχοφάρμες υφάσματος τυλιγμένο με γυάλινες ίνες ηχοασπρούμενο πάνελ
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |


