Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
11mm / 13mm Ευέλικτα καμπυλωμένα ξύλινα ακουστικά πάνελ για τοίχους εστιατορίων
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Αυτοκόλλητο εξάγωνο ακουστικό πάνελ με καμπύλη υψηλής πυκνότητας PET πολυεστέρα ακουστικό πάνελ
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πυροσβεστικό Εξαγωνικό Ακουστικό Πίνακα Ακοστικό Πίνακα Για Γραφείο Ξενοδοχείο Διαμέρισμα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονο σπίτι ξενοδοχείο γραφείο 3D εξαγωνικό ακουστικό πάνελ ηχομόνωτο τοίχωμα πάνελ για κινηματογράφους
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικής ανάλυσης που εξαρτώνται από τον θόρυβο με χαραγμένο PET Πίνακες ηχομόνωσης από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Σύνθετοι Πίνακες Ακουστικής Φανέρας ξύλου PET για ξενοδοχεία
| Υλικό: | Φανιάρα ξύλου+PET |
|---|---|
| Χρώμα PET: | Μαύρο ή άλλα χρώματα |
| Χρώμα ελαστικού: | Καρύδια/Βάλα ή Τύπωση |
Διακόσμηση τοίχων Ακουστικά πάνελ με ειδικά σχέδια
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Σύγχρονα οικολογικά φιλικά PET ακουστικά πάνελ Διπλά στρώματα πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Προσαρμοσμένα ηχοστεγόντα ξύλινα ακουστικά πάνελ
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πυροσβεστικά Ακουστικά Πίνακα Κεραμίδας Ακουστικών Πλατών
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |


