Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
9mm PET Ηχομόνωση Πίνακες τοίχου Πίνακα ακουστικής απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ανακυκλωμένο PET |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α |
| Μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Ακουστική απορρόφηση ήχου DIY PET Ακουστικό τοίχωμα Πίνακα ηχομόνωση Polyester ίνες για το σινεμά Γραφείο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Μέγεθος: | 2420*1220/1200*600mm, άλλο μέγεθος |
Προσαρμοσμένα ηχητικά πάνελ από στερεό ξύλο MDF με σύγχρονο ξύλινο σχιστόλιθο Ηχητικά με φινίρισμα ξενοδοχεία στούντιο γυμναστήρια αίθουσες
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Επεξεργασμένη επιφάνεια απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Αξία Ε0 Β2Β Χύδης φυσικό ξύλο Ακουστικοί τοίχοι Πίνακας ακουπινέλου Ηχομόνωση 0,86-0,95 Συντελεστής απορρόφησης ήχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονα 3D πλαίσια από ίνες μεσαίας πυκνότητας από στερεό ξύλο τοίχοι και οροφές ηχοασπρούμενα πάνελ, μεγάλα ηχοασπρούμενα πάνελ, που χρησιμοποιούνται για τα πάνελ απορρόφησης ήχου των διαμερισμάτων
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Υπηρεσιακά Πίνακες Τέχνης Απορρόφησης Ακούσματος HD Τυπωμένα Σύγχρονα Ακουστικά Πίνακες Τείχους Προσαρμοσμένα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμοσμένη εικόνα: | Χρειάζομαι την εικόνα υψηλής ευκρίνειας. |
21 mm εσωτερικό ακουστικό ξύλινο πλάνο με θορυβώδεις πλάκες
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα, μελαμίνη, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
| μέγεθος: | 2400/1200*605mm, προσαρμοσμένο |
Διακοσμητική ηχοαπορροφητική σανίδα DIY σαλονιού με καπλαμά ξύλου σε σχήμα ρόμβου
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Τυποποιημένο ξύλινο πλακόστρωτο ακουστικό τοίχωμα μοντέρνο μινιμαλιστικό μεσαίας πυκνότητας υφασμάτινο χαρτί Υψηλής αποτελεσματικότητας ηχητικό γραφικό σχεδιασμό
| Υλικό: | Κατοικίδιο ζώο+ξύλο καπλαμά |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |


