Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Ακουστικά πάνελ με πηχάκια από ίνες πολυεστέρα έναντι ακουστικών πάνελ με πηχάκια από ξύλο
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Διακόσμηση τοίχων Ακουστικά πάνελ ξύλου
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Διάκοση τοίχων ελαφρύ τοίχωμα χωρίς MDF
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Έκταγωνικό Πίνακα Ακουστικού Πολυεστέρα Φυτικών ινών Πίνακες τοίχων Διακόσμηση εσωτερικού
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
DIY Ηξάγωνο Πολυεστέρα Φύλλα Ακουστικό Πίνακα Διακόσμηση τοίχου
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Σύγχρονο σχεδιασμό Ηχομονωμένα ακουστικά πάνελ Απορρόφηση ινών από πολυεστέρα Πίνακες τοίχων PET Πίνακα σχιστόλιθου 90% Μείωση θορύβου Περιβαλλοντικά φιλικό
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Σύγχρονη ξύλινη ακουπανέλα ξενοδοχείου στούντιο ακουστικά πάνελ 3D ηχομόνωση φινίρισμα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Υψηλής πυκνότητας εξάγωνο ακουστικό πάνελ τοίχου Πίνακες απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικών πλακών PET Αισόστεροι Πίνακες τείχους ακουστικού felt για γραφεία και σπίτια
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
11mm / 13mm Ευέλικτα καμπυλωμένα ξύλινα ακουστικά πάνελ για τοίχους εστιατορίων
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |


