Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Βόρειος ακουστικός ξύλινος πίνακας πλακέτων ακουστικός ξύλινος πίνακας για την διακόσμηση τοίχων
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Καπνός βελανιδιάς Ακουστικές ξύλινες τοίχοι ανθεκτικοί για εσωτερική τοίχο διακόσμηση σε σπίτια γραφεία στούντιο
| Ονομασία του προϊόντος: | Αρθρόγωνο Ακουστικό Πίνακα από ξύλο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Υλικό ελαστικού: | Τεχνολογικό ξύλο, PVC, φυσικό ξύλο |
Γυαλιστική ξύλο φυσικό ξύλο
| Ονομασία του προϊόντος: | Ελαστικός ξύλινος σχιστόλιθος ακουστικός πίνακας |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2400x600mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υλικό ελαστικού: | Τεχνολογικό ξύλο, PVC, φυσικό ξύλο |
Ηχομονωμένα πάνελ Διακόσμηση τοίχων ξύλο Ακουστικά πάνελ τοίχων Χτίσιμα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Αξία Ε0 Β2Β Χύδης φυσικό ξύλο Ακουστικοί τοίχοι Πίνακας ακουπινέλου Ηχομόνωση 0,86-0,95 Συντελεστής απορρόφησης ήχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικοί τοίχοι από ξύλο Ηχομόνωση εσωτερική διακόσμηση για το σπίτι ή το διαμέρισμα
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
2400 X 600 Ξύλινο Πάνελ Πήχης Τοίχου Ξύλινο Πήχης Αυλακωτό Ακουστικό Πάνελ Ηχομονωτική Πλάκα
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
21mm Φαρμακευτικό άμεσο πίνακα ακουστικής επιφάνειας για τοίχους και PET
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Χονδρικός πώληση με ανταγωνιστική τιμή
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Αμβολιαστικό ξύλινο ακουστικό ακουστικό ξύλινο τείχος
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


