Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Πίνακες διαχωρισμού ακουστικών δωματίων από πολυεστέρα Φιλτερίνη ΠΕΤ Φορητά ηχομόνωτα διαχωριστικά τείχη γραφείων
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm |
Πίνακες ακουστικής πλακέτας από ξύλο PET MDF Φανέλα Σύγχρονο ηχομόνωτο ακουστικό τοίχωμα
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα, μελαμίνη, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
| μέγεθος: | 2400/1200*605mm, προσαρμοσμένο |
9mm PET Ηχομόνωση Πίνακες τοίχου Πίνακα ακουστικής απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ανακυκλωμένο PET |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α |
| Μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
12 mm εσωτερικά διακοσμητικά πλαίσια από νήματα κατοικίδιων ζώων
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Χονδρικής Πώλησης Εξάγωνο Ηχοαπορροφητικό Ακουστικό Πάνελ Τοίχου από Ξύλινο Καπλαμά MDF
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Πολυεστέρας ίνες σκαλισμένο ξύλο υφή τοίχος ηχοασπρούμενος πίνακας προσαρμοσμένα χρωματικά σχέδια
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Σύγχρονη διπλά στρώση διακοσμητικό ακουστικό τοίχωμα πίνακα ηχομόνωση από ίνες πολυεστέρα για ξενοδοχεία με λύση γραφικού σχεδιασμού
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Τυποποιημένο ξύλινο πλακόστρωτο ακουστικό τοίχωμα μοντέρνο μινιμαλιστικό μεσαίας πυκνότητας υφασμάτινο χαρτί Υψηλής αποτελεσματικότητας ηχητικό γραφικό σχεδιασμό
| Υλικό: | Κατοικίδιο ζώο+ξύλο καπλαμά |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένα ηχητικά πάνελ από στερεό ξύλο MDF με σύγχρονο ξύλινο σχιστόλιθο Ηχητικά με φινίρισμα ξενοδοχεία στούντιο γυμναστήρια αίθουσες
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Στυλάτο 3D φινίρισμα ξύλου σε MDF κυματισμένο πίνακα κυματισμένο ευέλικτο για ακουστική και διακοσμητική χρήση
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |


