Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Ακουστικές οροφικές πλάκες από ξύλο για αίθουσα συνεδριάσεων
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Προμηθευτής ηχομονωτικών διακοσμητικών ακουστικών πάνελ τοίχου με ξύλινα πηχάκια
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Υλικό ελαστικού: | τεχνικό ξύλο |
Ηχομονωτικό ξύλινο πίνακα ακουστικής ανάλυσης Εύκολη εγκατάσταση Ηχοαπορροφητικό τοίχωμα προσαρμοσμένο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικές ξύλινες πλάκες Φανίρισμα ηχομόνωση
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
3D ξύλο ή PVC επένδυση MDF κυματιστή επιφάνεια διακοσμητική ευέλικτη σγουρά ευέλικτη καμπύλη καμπυλωτή σχιστόλιθο ακουστικό τοίχωμα τοίχωμα πίνακα τοίχωμα Akupanel
| Ονομασία: | Κουρβοειδές ακουστικό πάνελ με φινίρισμα ξύλου |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 2400 x 600mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Δάχος: | 15/13 mm, άλλα πάχους |
Ακουστικοί ξύλινοι τοίχοι Τριδιάστατοι ηχητικοί πίνακες για την αναισθητοποίηση
| Ονομασία του προϊόντος: | Δείγματα ακουστικών πάνελ από ξύλινη πλάκα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Υλικό ελαστικού: | Τεχνολογικό ξύλο, PVC, φυσικό ξύλο |
1220*2440mm Προσαρμόσιμο Παραμορφωμένο Υλικό από Ίνες Πολυεστέρα Ηχοαπορροφητικό Πάνελ 48 διαφορετικά χρώματα, εξαιρετικό αποτέλεσμα ηχοαπορρόφησης, εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Ακουστική μόνωση από βαμβάκι από γυάλινες ίνες - Εξαιρετική ηχομόνωση, ασφαλής και βολική
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Πίνακες ακουστικής ακύρωσης θορύβου PET Πίνακα τοίχου απορρόφησης ήχου φιλτού 1650gm 1800gm
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικής ινών πολυεστέρα τετράγωνοι Πίνακας τοίχου αμβλύνσεως ήχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


