Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Κατασκευαστικά υλικά Χονδρικό φυσικό ξύλο μπαμπού Ακουπανέλες Απορρόφηση ήχου Εσωτερικές ακουστικές ξύλινες τοιχωματικές πλάκες
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικής ηχομόνωσης από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Περιβαλλοντικά φιλικό ξύλο Ακουστικό πίνακα τοίχου με πλακέτες από πολυεστέρα PET πλακέτα PVC ή μελαμίνη
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Προσαρμοσμένα ξύλινα ακουστικά πίνακα για το σπίτι
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικού τοίχου Akupanel για οικοδομικά έργα πάχος 21/11/13mm/προσαρμοσμένο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ξύλινα Ακουστικά Πάνελ Τοίχου Premium για Οικιακή Χρήση και Επαγγελματικούς Χώρους
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Πίνακες απορρόφησης ήχου εσωτερικού ξύλου για γραφεία σπίτια και στούντιο Ακουστικό περιβάλλον
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 2400x605 χιλ. |
PET ξύλινες σχιστόλιθους ακουστικών οθόνων για διακόσμηση υπνοδωματίου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Υψηλής πυκνότητας φυσικό μπαμπού Ακουπανέλ Απορρόφηση ήχου Ακουστικό ξύλινο τοίχωμα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικές πλακέτες από ξύλο για απορρόφηση ήχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


