Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Πίνακες ήχου για τοίχους από ίνες πολυεστέρα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
Καινοτόμα φυσικά 11mm ακουστικά πλακάκια τοίχου από ξύλο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονα 3D πλαίσια από ίνες μεσαίας πυκνότητας από στερεό ξύλο τοίχοι και οροφές ηχοασπρούμενα πάνελ, μεγάλα ηχοασπρούμενα πάνελ, που χρησιμοποιούνται για τα πάνελ απορρόφησης ήχου των διαμερισμάτων
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικό απορροφητικό MDF ξύλινο πίνακα ακουστικής ακουστικής ακτινοβολίας για αίθουσες συνεδριάσεων
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικό Πίνακα Akupanel Ακουστικό Πίνακα ξύλινης πλακέτας για το σπίτι Ηχομόνωση τηλεόρασης πίσω τοίχος
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Πίνακα απορρόφησης ήχου ξύλινης λωρίδας για το στούντιο διαμέρισμα τοίχος διακόσμηση φινίρισμα MDF φόντο ηχομόνωση πλέγμα
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Γραμμικό ξύλινο ηχομόνωτο πάνελ για τοίχο οροφής γραφείου με γρήγορη εγκατάσταση
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400x600x21 χιλιοστά |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Οικιακό Θέατρο Ηχομόνωση Ακουστική Πίνακες τοίχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικό Πάνελ Τοίχου Σχεδιασμού Ξύλινων Πηχών Προσαρμοσμένο Χρώμα 240 X 60cm Χονδρική Πώληση Εργοστασίου
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Μέγεθος: | 2400x605 χιλ. |
Πίνακας με ακουστική σχιστόλιθο 2400 x 600mm Μέγεθος 21mm Προσαρμοσμένη επιφάνεια
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Υλικό ελαστικού: | τεχνικό ξύλο |


