Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Στυλάτο 3D φινίρισμα ξύλου σε MDF κυματισμένο πίνακα κυματισμένο ευέλικτο για ακουστική και διακοσμητική χρήση
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Διακοσμητικό 3D MDF Wave Board με ξύλινη επένδυση - καμπυλωτό, ευέλικτο και ιδανικό για ακουστικές επεξεργασίες
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Σύγχρονο οικολογικά φιλικό PET τοίχωμα για το ξενοδοχείο διακόσμηση ηχομόνωση υγρασία για το υπνοδωμάτιο σαλόνι γραφικό
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Πρωταθλήματα 3D Wood Veneer Flexible Curved MDF Wave Panel για ακουστική διακόσμηση τοίχου
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Ακουστικό Πάνελ PET: Ελαφρύ και ανθεκτικό, απευθείας από το εργοστάσιο με εξαιρετική ποιότητα
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Το υλικό PET έχει εξαιρετικές πυράντοχες ιδιότητες. Η μέθοδος εγκατάστασης είναι βολική και επιτρέπει προσαρμοσμένα σχέδια. Είναι επίσης ένα ηχομονωτικό πάνελ που μπορεί να συνδεθεί.
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Μοντέρνα 12-Πακέτο Οικιακό Γραφείο Λευκά Αυτοκόλλητα Ακουστικά Πάνελ 30*30CM Ηχομονωτικά Πάνελ Τοίχου για Ξενοδοχείο Ηχομονωτικά Πάνελ Αφρού
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Ηχητικά απορροφητική πλάκα με μαλακό υαλοπίνακα με πυρόστακτη λειτουργία και ηχητική μόνωση άνω του 90%
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Υφάσματα περιτυλιγμένα με PET Ακουστικές τοιχοφάρμες ξενοδοχείο
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Ξύλινα Τρισδιάστατα Πάνελ: Εργοστασιακή Κατασκευή, Ανώτερο Ακουστικό Αποτέλεσμα και Αριστούργημα Σχεδιασμού
| Υλικό: | Κατοικίδιο ζώο+ξύλο καπλαμά |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |


