Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Εξαγωνικά 3D πάνελ από ξύλο: Υπεροπές ηχητικό αποτέλεσμα και αριστούργημα σχεδιασμού
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
OEM ODM ξύλινο εξώγωνο MDF ακουστικό τοίχωμα
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Επένδυση PVC με εμφάνιση ξύλου με αυλακώσεις σε σχήμα V Τριγωνικό ηχοαπορροφητικό πάνελ τοίχου Προσαρμοσμένα γραφικά
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Προσαρμοσμένο μοτίβο Πίνακα τοίχου από ίνες πολυεστέρα
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
PVC ξυλόκορμου καπλαμάς V-σχήματος αυλακωτό εξαγωνικό ηχοαπορροφητικό πάνελ τοίχου
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Επαναχρησιμοποιημένα πλαίσια ακουστικών τοίχων PET 9mm ηχομόνωτα πλαίσια από ίνες πολυεστέρα για εσωτερικό σχεδιασμό
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικού τοιχώματος από πετ-φελτ |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | Επιλέξτε από το χρώμα μας |
2025 100% ίνες πολυεστέρα Καθαρότητα ομιλίας βελτιωμένη με 36 επιλογές
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ακουστικού 9mm PET Feelt DIY Sound Absorbing Wall Board για την KTV |
| Διακοσμητικές επιλογές: | Πλούσιο και πολύχρωμο, διαφορετικό χρώμα επιφάνειας διακοσμητικό ύφασμα για επιλογή |
Σύγχρονη ξύλινη σχιστόλιθο ακουστικό τοίχο με Eco PET felt υποστήριξη και ηχητική απορρόφηση
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Φυσικά μπαμπού ξύλινα ακουστικά πάνελ τοίχου οικοδομικά υλικά χονδρικής
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Εσωτερικοί ακουστικοί πίνακες ακουστικής συσκευής ηχομόνωση Γραφείο Ακουστικοί πίνακες τοίχων ξύλου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


