Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ custom modern soundproofing panels ] αγώνας 188 προϊόντα.
Μοντέρνος τρισδιάστατος σχεδιασμός ηχομονωτικών εξαγωνικών ηχομονωτικών πάνελ τοίχου για ηχομόνωση
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Προσαρμοσμένα ΠΕΤ στρογγυλά ακουστικά πάνελ Πίνακα ηχομόνωσης για τοίχους και οροφές
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονα 3D πλαίσια από ίνες μεσαίας πυκνότητας από στερεό ξύλο τοίχοι και οροφές ηχοασπρούμενα πάνελ, μεγάλα ηχοασπρούμενα πάνελ, που χρησιμοποιούνται για τα πάνελ απορρόφησης ήχου των διαμερισμάτων
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
9mm PET Ηχομόνωση Πίνακες τοίχου Πίνακα ακουστικής απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ανακυκλωμένο PET |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α |
| Μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένα ηχοστεγόντα ξύλινα ακουστικά πάνελ
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονο σχεδιασμό ακουστικό πάνελ με υλικό PET 1 έτος εγγύηση για χρήση σχολικών ακροατηρίων θεάτρου και ξενοδοχείων
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
2750 X 320 ξύλινα σχιστόλιθοι οροφή ξύλινα σχιστόλιθοι ακουστικός πίνακας ακουστικοί πίνακες ακουστική ακουστική οροφή
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
Ακουστικό πάνελ KDL-FW001 από υαλοβάμβακα με επένδυση υφάσματος 1200x600mm Υψηλό NRC 0.95 Βαθμός E1 Αντιπυρικό Α1 για Γραφείο, Αίθουσα Συνεδριάσεων
| χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό: | Fiberglass |
| Μέγεθος πίνακα: | 1200/600*600mm, άλλα μεγέθη |
Στυλάτο 3D φινίρισμα ξύλου σε MDF κυματισμένο πίνακα κυματισμένο ευέλικτο για ακουστική και διακοσμητική χρήση
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Προσαρμόσιμα Πίνακες Κύκλων MDF 3D Wood Veneer - Δυνατά να λυγίζουν, σγουρά και εξαιρετικά για ακουστικό σχεδιασμό
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |


