Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ custom modern soundproofing panels ] αγώνας 188 προϊόντα.
Υψηλής πυκνότητας ακουστική οροφική θόρυβος απορρόφηση ακουστικό πάνελ από γυαλί ίνες
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Το υλικό PET έχει εξαιρετικές πυράντοχες ιδιότητες. Η μέθοδος εγκατάστασης είναι βολική και επιτρέπει προσαρμοσμένα σχέδια. Είναι επίσης ένα ηχομονωτικό πάνελ που μπορεί να συνδεθεί.
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Προσαρμοσμένο ξύλο Akupanel Veneer MDF PET για την προστασία του περιβάλλοντος βαθμός E0
| Δάχος: | 21/11/13mm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα ξύλου |
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
Υψηλής πυκνότητας φυσικό μπαμπού Ακουπανέλ Απορρόφηση ήχου Ακουστικό ξύλινο τοίχωμα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονο οικολογικά φιλικό PET τοίχωμα για το ξενοδοχείο διακόσμηση ηχομόνωση υγρασία για το υπνοδωμάτιο σαλόνι γραφικό
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Μοντέρνος Σχεδιασμός Ακουστικού Πάνελ PET 9mm Πάχος Απορρόφησης Ήχου & Αντιμυκητιακό για Ξενοδοχείο, Υπόγειο & Γκαράζ, Λύση Γραφικού Σχεδιασμού
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Φανέλα MDF Akupanel Πίνακα τοίχου με σχισμή ακουστική ξύλο με σχισμή
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικά |
| πακέτο: | Καρτόνι |
Χονδρικός προμηθευτής Χηξάγωνες πλακέτες ακουστικών με εξατομικευμένες ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Οικολογικά φιλικό μαλακό ύφασμα ακουστικό πάνελ απορρόφηση ήχου για το δωμάτιο συνομιλίας
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |


