Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ custom modern soundproofing panels ] αγώνας 188 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικής συσκευής για οικιακό θέατρο
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Διακοσμητικό 3D MDF Wave Board με ξύλινη επένδυση - καμπυλωτό, ευέλικτο και ιδανικό για ακουστικές επεξεργασίες
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Γεννητικό ξύλινο ελαστικό φινίρισμα εσωτερική διακόσμηση
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 21/11/13mm/προσαρμοσμένο |
Ακουστικός ξύλινος πίνακας τοίχος PVC φινίρισμα MDF PET ηχομόνωση με ράβδους επικαλυμμένο για καθιστικό αίθουσα και στούντιο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Κοίλωμα 100% Ακουστικό Πάνελ από Τσόχα για Κατοικίδια Τέχνη Ηχομονωτικό Πάνελ Τοίχου Τέχνης 3D Σχεδιασμός Μοντέλου Δυνατό
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Σκορπισμένα καυτά πώληση Καλής ποιότητας Φιλτό Ηχομόνωση Διακοσμητική PET Αμβλύνοντας τον ήχο Ακουστικά πάνελ
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
PVC Φανίρισμα MDF PET ξύλινο πλέγμα ακουστικό τοίχωμα με φώτα Ποικίλες επιλογές
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
21mm Φαρμακευτικό άμεσο πίνακα ακουστικής επιφάνειας για τοίχους και PET
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Κίνα Τυπικό εργοστάσιο εύλογη τιμή ξύλινες ακουστικές πλάκες τοίχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Χονδρικός πώληση με ανταγωνιστική τιμή
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


