Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ custom modern soundproofing panels ] αγώνας 188 προϊόντα.
Ηχομόνωση 3D ακουστικές τοιχοφάρμες υφάσματος τυλιγμένο με γυάλινες ίνες ηχοασπρούμενο πάνελ
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πιστοποίηση SGS MDF Ακουστικό τοίχωμα ηχητικό πάνελ ηχομόνωση για το σπίτι αίθουσα συνεδριάσεων
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |
Ηχητικά υφάσματα Ακουστικό Πίνακα Ηχητικά Πίνακα Κινηματογράφου Ακουστικοί Πίνακες για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ελαφριά διακοσμητικά ακουστικά ηχητικά πάνελ Ηχομόνωτο ύφασμα περιτυλιγμένα ηχητικά πάνελ τοίχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Κινηματογράφος ξενοδοχείο υφάσματα τυλιγμένα με υαλοειδή πάνελ ηχομόνωση διακοσμητικό ακουστικό τοίχωμα
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ελαφρύ ύφασμα από γυαλί ίνες Ακουστικό πάνελ Ηχομόνωση τοίχου Υφάσματα μείωσης ήχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ελαφριά υφάσματα τυλιγμένα ακουστικά τοίχωμα υφάσματα υαλοπλαστικής ηχομόνωσης
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ακουστικό πάνελ από ανθεκτικό στη φωτιά ύφασμα κατάλληλο για δημόσια κτίρια ξενοδοχεία εστιατόρια και ιατρικές εγκαταστάσεις
| Packaging Details: | Carton,Coating |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-14Days |
| Payment Terms: | T/T |
Πίνακες υφάσματος απορροφούντος ήχου για κινηματογράφους Πίνακες διακοσμητικών ηχοπροστατευτικών για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Υψηλής πυκνότητας υφασματικό ακουστικό πάνελ διακοσμητικό πάνελ απορρόφησης ήχου για θέατρο αίθουσας KTV
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |


