Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ custom modern soundproofing panels ] αγώνας 188 προϊόντα.
Ηχομονωτικό Ακουστικό Ξύλινο Πάνελ Τοίχου με Πηχάκια 13mm
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Αξιοποιημένη οροφή Ακουστικοί ξύλινοι τοίχοι
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Καινοτόμα φυσικά 11mm ακουστικά πλακάκια τοίχου από ξύλο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονα ακουστικά πάνελ 60*60CM 6 PCS Διακοσμητικά ηχητικά πάνελ τοίχου για εγγραφές ξενοδοχείων & χρήση γραφείου στο σπίτι
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Πολλαπλές λειτουργίες Πολυχρωματικές εξαγωνικές οθόνες απορρόφησης ήχου PET Ακουστικές οθόνες τοίχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Προσαρμοσμένα Πίνακες Πολυεστέρα Απορρόφησης Ακουστικού Ακούσματος σε Οικιακές εφαρμογές
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Συλλέκτης |
| Εφαρμογές για κατοικίες: | Αυτά τα πάνελ είναι ιδανικά για οικιακές αίθουσες κινηματογράφου, σαλόνια ή οικιακά γραφεία, όπου τό |
Αμβολιαστικό ξύλινο ακουστικό ακουστικό ξύλινο τείχος
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονη εσωτερική ακουστική οροφή ξενοδοχείο Sound Absorbing Fiberglass Panels
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Ορθογώνιο 25 mm Ακουστικές πλάκες τοίχου από ξύλο με προστασία του περιβάλλοντος E1
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
|---|---|
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
| Υφάσματα με ανθεκτικό στη φλόγα: | Καμία/Β1 |
Αυτοκόλλητο εξάγωνο ακουστικό πάνελ με καμπύλη υψηλής πυκνότητας PET πολυεστέρα ακουστικό πάνελ
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


