Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ custom modern soundproofing panels ] αγώνας 188 προϊόντα.
Ακουστικές πλακέτες από ξύλο για απορρόφηση ήχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Λευκά υαλοειδών ηχητικά απορροφητικά πάνελ Γυάλινο μαλλί Ακουστικά ταβάνι
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Ακουστικές θόρυβες ήχου από το ταβάνι
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Πίνακες υαλοπίνακας Ακουστικές πλάκες οροφής Ακουστικές πλάκες υαλοϊνών
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικής επιφάνειας 10 mm PET Wood Veneer Slat Composite Acoustic Wall Panel Χωρίς MDF
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα/εκτύπωση από φυσικό ξύλο |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Ακουστικά πάνελ από MDF ξύλου καρυδιού με σχισμές που απορροφούν τον ήχο για εσωτερικούς τοίχους και οροφές
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα, μελαμίνη, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
| μέγεθος: | 2400/1200*605mm, προσαρμοσμένο |
25mm υαλοπλαστική οροφή ηχητικά πάνελ φέλτου σύννεφο κρεμασμένα φασόλια απορρόφηση ήχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Ακουστικές ξύλινες πλάκες για τοίχους για το σπίτι, αίθουσα συνεδριάσεων και θέατρο
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Εργοστάσιο Παραγωγής Ακουστικών Πάνελ με Πηχάκια Ξύλου 240 X 60 εκ. για Γραφειακούς Τοίχους, Απορρόφησης Ήχου PET
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Ξύλινα Τρισδιάστατα Πάνελ: Εργοστασιακή Κατασκευή, Ανώτερο Ακουστικό Αποτέλεσμα και Αριστούργημα Σχεδιασμού
| Υλικό: | Κατοικίδιο ζώο+ξύλο καπλαμά |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |


