Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ square acoustic panels custom ] αγώνας 142 προϊόντα.
Προσαρμόσιμα ακουστικά πάνελ ιδανικά για υφάσματα και ξύλα
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Δημιουργήστε μοναδικό ηχητικό περιβάλλον Προσαρμόσιμα ηχητικά ακουστικά πάνελ
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels Noise Absorption for Stylish Interiors
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Προσαρμοσμένο ηχητικό ακουστικό πάνελ τέλεια προσαρμοσμένο για τον ατομικό χώρο και τις ακουστικές απαιτήσεις
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Ακουστικός ΠΕΤ ηχοσυλλέκτης τοίχος ηχομόνωση ηχητικός πίνακας
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Προσαρμόσιμο μέγεθος και υλικό Ηχητικό ακουστικό πάνελ για βέλτιστη ακουστική απόδοση σε επαγγελματικά περιβάλλοντα
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Επιτύχετε τέλειο ήχο Ακουστικό Πίνακα για επαγγελματικά στούντιο ηχογράφησης και χώρους παραστάσεων
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Περιβαλλοντικά φιλικό αβλαβές ακουστικό πάνελ για οικιακό θέατρο με βελτιωμένη απορρόφηση ήχου χαμηλής συχνότητας 50 mm πάχος
| Elasticity: | Good elasticity |
|---|---|
| Density: | 30 kg/m3 |
| Mdf Thickness: | normal is 12mm accept customization |
Προσαρμόσιμο ήχο Ακουστικό πάνελ για εμπορικά κέντρα Δημιουργήστε άνετη ατμόσφαιρα Μειώστε τις παρεμβολές ήχου
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Ακουστικό πάνελ KDL-FW001 από υαλοβάμβακα με επένδυση υφάσματος 1200x600mm Υψηλό NRC 0.95 Βαθμός E1 Αντιπυρικό Α1 για Γραφείο, Αίθουσα Συνεδριάσεων
| χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό: | Fiberglass |
| Μέγεθος πίνακα: | 1200/600*600mm, άλλα μεγέθη |


