Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ square acoustic panels custom ] αγώνας 142 προϊόντα.
Ησυχία άνετη λύση 0.9 Nrc Παιδικό ήχο ακουστικό πάνελ για υψηλού επιπέδου εμπορικούς χώρους
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
0.85 Μέσος συντελεστής απορρόφησης ήχου Πίνακας ακουστικού ήχου για σιωπηλή και άνετη επικοινωνία σε εμπορικούς χώρους υψηλής ποιότητας
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Ακουστικό πάνελ από ανθεκτικό στη φωτιά ύφασμα κατάλληλο για δημόσια κτίρια ξενοδοχεία εστιατόρια και ιατρικές εγκαταστάσεις
| Packaging Details: | Carton,Coating |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-14Days |
| Payment Terms: | T/T |
Προσαρμοσμένο 1200x600mm υφασματικό ακουστικό πάνελ Απορρόφηση ήχου Ανθεκτικό στη φωτιά
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλακες γυαλιού, ίνες πολυεστέρα |
| μέγεθος: | 1200*600mm/προσαρμοσμένο |
Ελαφρύ υφασματικό ακουστικό πάνελ οικολογικά φιλικό πυρόσβεση Β1
| μέγεθος: | 1200*600mm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα υφάσματος: | Διαφορετικά |
| Κύρια χαρακτηριστικά: | Ανώτερη απορρόφηση ήχου, ανθεκτική στη φωτιά, θερμική μόνωση, ανθεκτική στη υγρασία, αντιβακτηριακό |
Τριδιάστατα πλακάκια ακουστικών τοίχων από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένα υφασματικά τυλιγμένα ακουστικά πάνελ 1200x600mm Απορρόφηση ήχου
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
|---|---|
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
| Επιλογές κάλυψης υφάσματος: | 36 |
Υφάσματα απορρόφησης ήχου Ακουστικό πίνακα Οικολογικά φιλικό επίπεδο E1 Υφάσματα μείωσης θορύβου
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
|---|---|
| Επιλογές κάλυψης υφάσματος: | 36 |
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Ε1 |
Ηχητική απορρόφηση υφασματικό ακουστικό πάνελ για τοίχο μεταλλικό πάνελ Πιστοποίηση ROHS ISO
| Περιβαλλοντικά φιλικό: | Τάξη Ε1 |
|---|---|
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πίνακας PET Πυρήνες Ακουστικού Πολυεστέρας Πίνακες Ακουστικού Τετράγωνου Γραφείου Πίνακες Ακουστικής Απομόνωσης για Τείχη
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


