Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ square acoustic panels custom ] αγώνας 142 προϊόντα.
Υψηλής αποτελεσματικότητας Απορρόφηση ήχου 100% PET Ακουστικό Πίνακα Ασφάλεια κάλυψης Ακουστικό Πίνακα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Φαρμακείο Καλής Ποιότητας Υλικό 100% Πολυεστέρα Φύλλα Ακουστικό Πίνακα Ακουστική Πίνακα για τοίχο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Προσαρμοσμένα υφασματικά ακουστικά πάνελ ορθογώνια υφασματικά αντηλιακά πάνελ
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
Ευρωπαικό Πρότυπο 2440 * 1220mm Πολυεστέρας Ηχομόνωση Πίνακες τοίχων ΠΕΤ Φελτίο Ακουστικό Πίνακα Αξιοτόμηση ήχου
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Υψηλής αποτελεσματικότητας ηχητική απορρόφηση ακουστικού τοίχου για τη βελτίωση των επιδόσεων του φάσματος χαμηλών συχνοτήτων
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1800gsm |
| Επίδραση θερμομόνωσης: | Εξαιρετικό. |
Εξαιρετική θερμομόνωση 9mm Pet Feel Acoustic Panel 1-3kg ανά τετραγωνικό μέτρο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Επίδραση θερμομόνωσης: | Εξαιρετικό. |
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Μείωση της αντηχείας Εξάλειψη θορύβου Διαταραχή ήχου Ακουστικά πάνελ
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Ακουστικό πάνελ High End Spaces Sound για απόλυτη ακουστική εμπειρία. Ηχοαπορρόφηση πυράντοχη που προσφέρει εξαιρετική εμπειρία.
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Πιο υψηλή σταθερότητα και αξιοπιστία του υαλοπίνακα σε επαγγελματικά στούντιο ηχογράφησης
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Ηχητικό ακουστικό πάνελ για προσαρμοσμένες ακουστικές λύσεις σε διάφορα περιβάλλοντα και χρήστες
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |


