Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ square acoustic panels custom ] αγώνας 142 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικών πλακών PET Αισόστεροι Πίνακες τείχους ακουστικού felt για γραφεία και σπίτια
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Επαναχρησιμοποιημένα πλακάκια ακουστικών οθονών PET
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικών πλακών από πολυεστέρες PET
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονα ξενοδοχεία πλατεία ακουστικά πάνελ Πίνακα απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πολυχρωματική ηχομόνωση τετραγωνικά ακουστικά πάνελ εσωτερικό τοίχωμα πυρόστακτο ακουστικό πάνελ
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικών πλακών από PET Feelt 9mm Sound Absorbing Wall Board για KTV
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Αντιφλεγμονώδεις οικολογικά φιλικές τετραγωνικές ακουστικές πλάκες
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Πίνακας ακουστικού πάνελ χαμηλής συχνότητας με εξαιρετικά αποτελεσματικές εφαρμογές απορρόφησης ήχου
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Επιβραδυντικό πυρκαγιάς: | Δυνατή αντοχή στη φλόγα |
Οικολογικά Ακουστικά Πάνελ από Ίνες Πολυεστέρα για Μοντέρνο Εσωτερικό Σχεδιασμό με Αυτοκόλλητο PET
| όνομα: | Η PET αισθάνθηκε την ακουστική επιτροπή |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
Προμηθευτής Ακουστικών Πάνελ από Τσόχα, Εξαιρετικά Αποτελεσματική Απορρόφηση Ήχου, 100% Ακουστικό Πάνελ PET
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


