Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] αγώνας 136 προϊόντα.
Ακουστικός ΠΕΤ ηχοσυλλέκτης τοίχος ηχομόνωση ηχητικός πίνακας
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Φαρμακείο Καλής Ποιότητας Υλικό 100% Πολυεστέρα Φύλλα Ακουστικό Πίνακα Ακουστική Πίνακα για τοίχο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
2025 100% ίνες πολυεστέρα Καθαρότητα ομιλίας βελτιωμένη με 36 επιλογές
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ακουστικού 9mm PET Feelt DIY Sound Absorbing Wall Board για την KTV |
| Διακοσμητικές επιλογές: | Πλούσιο και πολύχρωμο, διαφορετικό χρώμα επιφάνειας διακοσμητικό ύφασμα για επιλογή |
Υψηλής πυκνότητας εξάγωνο ακουστικό πάνελ τοίχου Πίνακες απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
1220*2440mm Προσαρμόσιμο Παραμορφωμένο Υλικό από Ίνες Πολυεστέρα Ηχοαπορροφητικό Πάνελ 48 διαφορετικά χρώματα, εξαιρετικό αποτέλεσμα ηχοαπορρόφησης, εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Πίνακες ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
Ηχητικά πίνακα τοίχων από ίνες πολυεστέρα και ηχητικά πάνελ από ξύλο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικής αυτοκόλλησης τετραγωνικής διαστάσεως PET 9mm Ηχομόνωση Πίνακες ακουστικής ινών φέλτου
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Διακοσμητικές επιλογές: | 36 χρώματα |
Τριδιάστατα πλακάκια ακουστικών τοίχων από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Ένα ξύλινο ηχομονωτικό πάνελ κατασκευασμένο από ίνες πολυεστέρα και ξύλινες σανίδες, με ηχομονωτικό αποτέλεσμα που υπερβαίνει το 90%.
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |


