Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ polyester square sound panels ] αγώνας 115 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικής διακοσμητικής ηχομόνωσης PET Πίνακες τοίχου απορρόφησης ήχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικής συσκευής για οικιακό θέατρο
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ηχητική απορρόφηση υφασματικό ακουστικό πάνελ για τοίχο μεταλλικό πάνελ Πιστοποίηση ROHS ISO
| Περιβαλλοντικά φιλικό: | Τάξη Ε1 |
|---|---|
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πίνακες ακουστικής ακύρωσης θορύβου PET Πίνακα τοίχου απορρόφησης ήχου φιλτού 1650gm 1800gm
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονα ΠΕΤ Ακουστικά Πίνακες Τείχους Φιλτού Απορρόφηση ήχου για εσωτερικό σχεδιασμό
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Εξαγωνικά πολύχρωμα ακουστικά πάνελ PET ξύλινη μόνωση ηχητικού πίνακα για το ταβάνι
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ακουστικός ΠΕΤ ηχοσυλλέκτης τοίχος ηχομόνωση ηχητικός πίνακας
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Χονδρικός προμηθευτής Εξάγωνη Πλάκα Απορρόφησης Ήχου PET
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Εξαιρετική θερμομόνωση 9mm Pet Feel Acoustic Panel 1-3kg ανά τετραγωνικό μέτρο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Επίδραση θερμομόνωσης: | Εξαιρετικό. |
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Σύγχρονη ακουστική τρισδιάστατη ακουστική τοιχογραφική επιφάνεια PET με καλλιτεχνικά σχήματα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


