Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ polyester square sound panels ] αγώνας 115 προϊόντα.
Ακουστικό Πάνελ PET: Ελαφρύ και ανθεκτικό, απευθείας από το εργοστάσιο με εξαιρετική ποιότητα
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Ενσωματωμένα υφάσματα για τοίχους Ακουστικό πίνακα Φυτικό υαλοπίνακα Διακοσμητικά πίνακα απορρόφησης ήχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ελαφρύ ύφασμα από γυαλί ίνες Ακουστικό πάνελ Ηχομόνωση τοίχου Υφάσματα μείωσης ήχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Υφασματικό κύμα καμπυλωτό ακουστικό τοίχωμα Πίνακες οπτικοακουστικών συστημάτων
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Οικολογικά φιλικό μαλακό ύφασμα ακουστικό πάνελ απορρόφηση ήχου για το δωμάτιο συνομιλίας
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Υψηλής πυκνότητας ύφασμα τυλιγμένο 25mm felt ακουστικό ηχοασπρούμενο τοίχωμα για κινηματογράφο
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ελαφριά υφάσματα τυλιγμένα ακουστικά τοίχωμα υφάσματα υαλοπλαστικής ηχομόνωσης
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Φιλτοπετρώματα για τοίχους Πυροσβεστικά υφάσματα Ακουστικά τοίχοι
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Δημιουργήστε μοναδικό ηχητικό περιβάλλον Προσαρμόσιμα ηχητικά ακουστικά πάνελ
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Προσαρμόσιμο μέγεθος και υλικό Ηχητικό ακουστικό πάνελ για βέλτιστη ακουστική απόδοση σε επαγγελματικά περιβάλλοντα
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |


