Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ polyester square sound panels ] αγώνας 115 προϊόντα.
Ορθογώνιο 25 mm Ακουστικές πλάκες τοίχου από ξύλο με προστασία του περιβάλλοντος E1
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
|---|---|
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
| Υφάσματα με ανθεκτικό στη φλόγα: | Καμία/Β1 |
Προσαρμοσμένα υφασματικά τυλιγμένα ακουστικά πάνελ 1200x600mm Απορρόφηση ήχου
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
|---|---|
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
| Επιλογές κάλυψης υφάσματος: | 36 |
Προσαρμόσιμη επιφάνεια απορρόφησης ήχου από ύφασμα από ίνες πολυεστέρα Α1 / Β1
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
100% ΠΕΤ Ακουστικό Πίνακα Καλυπτόμενο Αποδοτικότητα Φιλτό Ακουστικό Πίνακα Προσαρμοσμένο μέγεθος Χρώμα
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Υψηλής πυκνότητας ακουστικά πάνελ Ηχομόνωση Φώτισμα Στυλάτο σχέδιο σχεδιασμό Πυροσβεστικό τοίχο διακόσμηση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Επιλέξτε από το χρώμα μας |
| Μέγεθος: | 2420*1220/1200*600mm, άλλο μέγεθος |
Ακουστικό πάνελ KDL-FW001 από υαλοβάμβακα με επένδυση υφάσματος 1200x600mm Υψηλό NRC 0.95 Βαθμός E1 Αντιπυρικό Α1 για Γραφείο, Αίθουσα Συνεδριάσεων
| χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό: | Fiberglass |
| Μέγεθος πίνακα: | 1200/600*600mm, άλλα μεγέθη |
DIY ορθογώνιο και εξάγωνο ακουστικό τοίχωμα για διακόσμηση σπιτιού
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Ηχομόνωση 9mm PET felt ακουστικά πάνελ ακουστικό εξάγωνο για τοίχους και διακόσμηση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Διακοσμητικές επιλογές: | Πλούσιο και πολύχρωμο, διαφορετικό χρώμα επιφάνειας διακοσμητικό ύφασμα για επιλογή |
Πίνακες υφάσματος απορροφούντος ήχου για κινηματογράφους Πίνακες διακοσμητικών ηχοπροστατευτικών για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Υψηλής πυκνότητας υφασματικό ακουστικό πάνελ διακοσμητικό πάνελ απορρόφησης ήχου για θέατρο αίθουσας KTV
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |


