Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ polyester square sound panels ] αγώνας 115 προϊόντα.
Προσαρμοσμένα, εξατομικευμένα ηχοασπρούμενα πάνελ PET MDF
| Ελαστικότητα: | Α |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφορετικά Χρώματα Διαθέσιμα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Πίνακες οθόνης από υφασμάτινη ίνες για επαγγελματικές λύσεις ελέγχου ήχου
| Υλικό: | Φύλακες γυαλιού, ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*600mm, 600*300mm ή άλλο μέγεθος |
| πάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ελαφριά παχιά ύφασμα Ακουστικές τοιχοφάρμες Μείωση θορύβου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Οικιακό Θέατρο Υφασματικό Ακουστικό Πίνακα 25mm / 50mm Υφασματικά Καλυμμένα Ακουστικά Πίνακα
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Κινηματογράφος ξενοδοχείο υφάσματα τυλιγμένα με υαλοειδή πάνελ ηχομόνωση διακοσμητικό ακουστικό τοίχωμα
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Προσαρμόσιμα ακουστικά πάνελ ιδανικά για υφάσματα και ξύλα
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Υφασματικό τυλιγμένο ακουστικό πάνελ εσωτερικό τοίχωμα πάνελ ίνες γυαλιού για κινηματογράφο σπίτι ξενοδοχείο επαγγελματικό έλεγχο ήχου
| Υλικό: | Φύλακες γυαλιού, ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*600mm, 600*300mm ή άλλο μέγεθος |
| πάχος: | 25/30/50 χιλιοστά |
Πίνακας απορρόφησης ήχου κατά της σύγκρουσης Πίνακες ηχομόνωσης 25/50mm
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ηχητικά υφάσματα Ακουστικό Πίνακα Ηχητικά Πίνακα Κινηματογράφου Ακουστικοί Πίνακες για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
9mm PET Ηχομόνωση Πίνακες τοίχου Πίνακα ακουστικής απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ανακυκλωμένο PET |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α |
| Μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |


