Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ polyester square sound panels ] αγώνας 115 προϊόντα.
Ηχομόνωση τοίχου PET Ακουστικοί πίνακες υψηλής πυκνότητας ηχητική θωρακιστική πίνακες τετράγωνο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Σχήμα: | Ακρογωνικό/προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένα υφασματικά ακουστικά πάνελ ορθογώνια υφασματικά αντηλιακά πάνελ
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
Τετράγωνο Πυλλέστερο Ακουστικό Πίνακα Ηχητικών Ελαφρών Πίνακες Απορρόφησης Ηχητικού
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
9mm 12mm Polyester Fiber PET Ακουστικές τοίχοι και ταβάνια ηχομόνωση για το σπίτι θέατρο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονο σύστημα ελέγχου ήχου εξάγωνος ακουστικός πίνακας για κατοικημένα καθιστικά
| Εφαρμογές για κατοικίες: | Αυτά τα πάνελ είναι ιδανικά για οικιακές αίθουσες κινηματογράφου, σαλόνια ή οικιακά γραφεία, όπου τό |
|---|---|
| Εμπορικοί χώροι: | Σε γραφεία, αίθουσες συνεδριάσεων, εστιατόρια και καφετέριες, αυτά τα πάνελ μειώνουν τον θόρυβο και |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
Πίνακες διαχωρισμού ακουστικών δωματίων από πολυεστέρα Φιλτερίνη ΠΕΤ Φορητά ηχομόνωτα διαχωριστικά τείχη γραφείων
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm |
Προσαρμοσμένο PET Feel Hexagon Ακουστικό Πίνακα Απορρόφηση ήχου και τοίχος διακόσμηση
| Υλικό: | ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Πιστοποίηση: | ISO/SGS |
Ένα ξύλινο ηχομονωτικό πάνελ κατασκευασμένο από ίνες πολυεστέρα και ξύλινες σανίδες, με ηχομονωτικό αποτέλεσμα που υπερβαίνει το 90%.
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |
Περιβαλλοντικά φιλικό ύφασμα ακουστικό πάνελ υφάσματα πολυεστέρα ίνες γυαλιού μαλλί για αίθουσα συνεδριάσεων
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ελαφρύ υφασματικό ακουστικό πάνελ οικολογικά φιλικό πυρόσβεση Β1
| μέγεθος: | 1200*600mm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα υφάσματος: | Διαφορετικά |
| Κύρια χαρακτηριστικά: | Ανώτερη απορρόφηση ήχου, ανθεκτική στη φωτιά, θερμική μόνωση, ανθεκτική στη υγρασία, αντιβακτηριακό |


