Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ polyester square sound panels ] αγώνας 115 προϊόντα.
Ηχοαπορροφητική πλάκα από ίνες πολυεστέρα, ηχομονωτικό υλικό, στούντιο ηχογράφησης, επιβραδυντικό φλόγας τσόχα πολυεστέρα, οροφή, πάνελ τοίχου
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Τύπος άκρου: | Λοξός |
| Μέγεθος πάνελ: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Υψηλής πυκνότητας ύφασμα τυλιγμένα ηχητικά πάνελ ηχητική μόνωση για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Αντιφλεγμονώδεις οικολογικά φιλικές τετραγωνικές ακουστικές πλάκες
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Πίνακας ακουστικού πάνελ χαμηλής συχνότητας με εξαιρετικά αποτελεσματικές εφαρμογές απορρόφησης ήχου
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Επιβραδυντικό πυρκαγιάς: | Δυνατή αντοχή στη φλόγα |
1220*2440mm Προσαρμόσιμο Παραμορφωμένο Υλικό από Ίνες Πολυεστέρα Ηχοαπορροφητικό Πάνελ 48 διαφορετικά χρώματα, εξαιρετικό αποτέλεσμα ηχοαπορρόφησης, εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Προμηθευτής Ακουστικών Πάνελ από Τσόχα, Εξαιρετικά Αποτελεσματική Απορρόφηση Ήχου, 100% Ακουστικό Πάνελ PET
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Υψηλής αποτελεσματικότητας Απορρόφηση ήχου 100% PET Ακουστικό Πίνακα Ασφάλεια κάλυψης Ακουστικό Πίνακα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Εξαγωνικά πλαίσια οικιακής διακόσμησης εσωτερικών χώρων
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Υψηλής αποτελεσματικότητας ηχητική απορρόφηση ακουστικού τοίχου για τη βελτίωση των επιδόσεων του φάσματος χαμηλών συχνοτήτων
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1800gsm |
| Επίδραση θερμομόνωσης: | Εξαιρετικό. |
2025 100% ίνες πολυεστέρα Καθαρότητα ομιλίας βελτιωμένη με 36 επιλογές
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ακουστικού 9mm PET Feelt DIY Sound Absorbing Wall Board για την KTV |
| Διακοσμητικές επιλογές: | Πλούσιο και πολύχρωμο, διαφορετικό χρώμα επιφάνειας διακοσμητικό ύφασμα για επιλογή |


