Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet acoustic panel for home theater ] αγώνας 279 προϊόντα.
Φαρμακείο Καλής Ποιότητας Υλικό 100% Πολυεστέρα Φύλλα Ακουστικό Πίνακα Ακουστική Πίνακα για τοίχο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Χονδρικός προμηθευτής Χηξάγωνες πλακέτες ακουστικών με εξατομικευμένες ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση ηχομόνωση ξύλινη σχιστόλιθο ακουστικό πάνελ φινίρισμα MDF πάνελ για αίθουσα συνεδριάσεων
| Συντελεστής απορρόφησης ήχου: | 0.86-0.95 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
| Θερμική απόδοση: | Αυτά τα πάνελ παρέχουν επίσης θερμική μόνωση, συμβάλλοντας στη διατήρηση μιας άνετης θερμοκρασίας εσ |
9mm PET τετραγωνικά ακουστικά πάνελ ηχομόνωση felt ακουστικά πάνελ τοίχου για το γραφείο σπίτι
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Διακοσμητικές επιλογές: | 36 χρώματα |
Πίνακες ακουστικών πλακών PET Αισόστεροι Πίνακες τείχους ακουστικού felt για γραφεία και σπίτια
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Υλικό απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα για τοίχους και οροφές
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Προσαρμοσμένα ηχοστεγόντα ξύλινα ακουστικά πάνελ
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένα σύγχρονα ηχομόνωση 3D ακουστικά πάνελ για την οπτική βελτίωση του ξενοδοχείου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Ηχητικά πίνακα τοίχων από ίνες πολυεστέρα και ηχητικά πάνελ από ξύλο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο ξύλινο ακουστικό πάνελ
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


