Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Πίνακας PET Πυρήνες Ακουστικού Πολυεστέρας Πίνακες Ακουστικού Τετράγωνου Γραφείου Πίνακες Ακουστικής Απομόνωσης για Τείχη
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ακουστική απορρόφηση ήχου Ακουστική θωράκιση οροφής
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Προσαρμόσιμο ήχο Ακουστικό πάνελ για εμπορικά κέντρα Δημιουργήστε άνετη ατμόσφαιρα Μειώστε τις παρεμβολές ήχου
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
0.85 Μέσος συντελεστής απορρόφησης ήχου Πίνακας ακουστικού ήχου για σιωπηλή και άνετη επικοινωνία σε εμπορικούς χώρους υψηλής ποιότητας
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Πυροσβεστικές προσαρμοσμένες ακουστικές συσκευές
| Ελαστικότητα: | Α |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφορετικά Χρώματα Διαθέσιμα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Ενσωματωμένα υφάσματα για τοίχους Ακουστικό πίνακα Φυτικό υαλοπίνακα Διακοσμητικά πίνακα απορρόφησης ήχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Οικιακό Θέατρο Υφασματικό Ακουστικό Πίνακα 25mm / 50mm Υφασματικά Καλυμμένα Ακουστικά Πίνακα
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πίνακες υαλοπίνακας Ακουστικές πλάκες οροφής Ακουστικές πλάκες υαλοϊνών
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Επιτύχετε τέλειο ήχο Ακουστικό Πίνακα για επαγγελματικά στούντιο ηχογράφησης και χώρους παραστάσεων
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Ησυχία άνετη λύση 0.9 Nrc Παιδικό ήχο ακουστικό πάνελ για υψηλού επιπέδου εμπορικούς χώρους
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |


