Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Οικιακό PET Μείωση θορύβου Ακουστικά πάνελ Απορρόφηση ήχου για οικιακά κινηματογράφους
| Ευρύ φάσμα χρωμάτων: | Με ζωντανές αποχρώσεις και ουδέτερους τόνους διαθέσιμους, μπορείτε εύκολα να προσαρμόσετε τα πάνελ γ |
|---|---|
| Βιωσιμότητα: | Ε0 |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικής ακουστικής τετραγωνικής μορφής που καταργούν τον θόρυβο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Υψηλής πυκνότητας υφασματικό ακουστικό πάνελ διακοσμητικό πάνελ απορρόφησης ήχου για θέατρο αίθουσας KTV
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Αντιφλεγμονώδεις οικολογικά φιλικές τετραγωνικές ακουστικές πλάκες
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Ακουστικό ταβάνι από γυάλινο νήμα
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονη ξύλινη σχιστόλιθο ακουστικό τοίχο με Eco PET felt υποστήριξη και ηχητική απορρόφηση
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Φαρμακείο Καλής Ποιότητας Υλικό 100% Πολυεστέρα Φύλλα Ακουστικό Πίνακα Ακουστική Πίνακα για τοίχο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Προσαρμοσμένα ακουστικά πάνελ από πολυεστέρα 12 mm Φύλλα ακουστικών πάνελ για τοίχους απορροφούντες τον ήχο
| Ονομασία: | Η PET αισθάνθηκε την ακουστική επιτροπή |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
Ελαφριά ακουστικά πάνελ που απορροφούν ήχο
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονα ΠΕΤ Ακουστικά Πίνακες Τείχους Φιλτού Απορρόφηση ήχου για εσωτερικό σχεδιασμό
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


