Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικής αυτοκόλλησης τετραγωνικής διαστάσεως PET 9mm Ηχομόνωση Πίνακες ακουστικής ινών φέλτου
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Διακοσμητικές επιλογές: | 36 χρώματα |
Στυλάδες τετραγωνικά ακουστικά πάνελ Πίνακα μόνωσης από πολυεστέρα
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Διακοσμητικές επιλογές: | 36 χρώματα |
Ελαφρύ ύφασμα από γυαλί ίνες Ακουστικό πάνελ Ηχομόνωση τοίχου Υφάσματα μείωσης ήχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Γραμμικά ξύλινα ακουστικά πάνελ Γρήγορη εγκατάσταση Σπίτι Γραφείο Θέατρο Διακόσμηση τοίχου
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Υφάσματα απορρόφησης ήχου Ακουστικό πίνακα Οικολογικά φιλικό επίπεδο E1 Υφάσματα μείωσης θορύβου
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
|---|---|
| Επιλογές κάλυψης υφάσματος: | 36 |
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Ε1 |
Προσαρμοσμένα υφασματικά ακουστικά πάνελ ορθογώνια υφασματικά αντηλιακά πάνελ
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
Πίνακας ακουστικού πάνελ χαμηλής συχνότητας με εξαιρετικά αποτελεσματικές εφαρμογές απορρόφησης ήχου
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Επιβραδυντικό πυρκαγιάς: | Δυνατή αντοχή στη φλόγα |
Προσαρμοσμένα υφασματικά τυλιγμένα ακουστικά πάνελ 1200x600mm Απορρόφηση ήχου
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
|---|---|
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
| Επιλογές κάλυψης υφάσματος: | 36 |
Ακουστικό πάνελ High End Spaces Sound για απόλυτη ακουστική εμπειρία. Ηχοαπορρόφηση πυράντοχη που προσφέρει εξαιρετική εμπειρία.
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Πιο υψηλή σταθερότητα και αξιοπιστία του υαλοπίνακα σε επαγγελματικά στούντιο ηχογράφησης
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |


