Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Πολυχρωματική ηχομόνωση τετραγωνικά ακουστικά πάνελ εσωτερικό τοίχωμα πυρόστακτο ακουστικό πάνελ
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ένα είδος ξύλινης ηχομόνωσης με πολλαπλά μεγέθη που είναι διαθέσιμα για προσαρμογή και εξαιρετικό αποτέλεσμα απορρόφησης ήχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ηχητικά αναισθητικά τετραγωνικά ακουστικά πάνελ
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Προσαρμοσμένα ΠΕΤ στρογγυλά ακουστικά πάνελ Πίνακα ηχομόνωσης για τοίχους και οροφές
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονα ακουστικά πάνελ 60*60CM 6 PCS Διακοσμητικά ηχητικά πάνελ τοίχου για εγγραφές ξενοδοχείων & χρήση γραφείου στο σπίτι
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Πίνακες ακουστικής απορρόφησης ήχου PET Εκτυπωμένα εσωτερικά διακοσμητικά ηχομόνωτα τοιχώματα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμοσμένη εικόνα: | Χρειάζομαι την εικόνα υψηλής ευκρίνειας. |
Σύγχρονο σχεδιασμό ακουστικό πάνελ με υλικό PET 1 έτος εγγύηση για χρήση σχολικών ακροατηρίων θεάτρου και ξενοδοχείων
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Ηχομονωτική βελανιδιακή ακουστική επιφάνεια τοίχου εσωτερική διακόσμηση με συντελεστή απορρόφησης ήχου 0,86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Ηχητική απορρόφηση υφασματικό ακουστικό πάνελ για τοίχο μεταλλικό πάνελ Πιστοποίηση ROHS ISO
| Περιβαλλοντικά φιλικό: | Τάξη Ε1 |
|---|---|
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ελαφρύ υφασματικό ακουστικό πάνελ οικολογικά φιλικό πυρόσβεση Β1
| μέγεθος: | 1200*600mm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα υφάσματος: | Διαφορετικά |
| Κύρια χαρακτηριστικά: | Ανώτερη απορρόφηση ήχου, ανθεκτική στη φωτιά, θερμική μόνωση, ανθεκτική στη υγρασία, αντιβακτηριακό |


