Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Οικολογικά φιλικό μαλακό ύφασμα ακουστικό πάνελ απορρόφηση ήχου για το δωμάτιο συνομιλίας
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ακουστικό Πάνελ με Περσίδες από Ξύλο, Ολοκληρωμένες Λύσεις Απορρόφησης Ήχου και Μείωσης Θορύβου για Σύγχρονους Εσωτερικούς Χώρους
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Υλικό απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα για τοίχους και οροφές
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Επαναχρησιμοποιημένα πλακάκια ακουστικών οθονών PET
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο PET Feel Hexagon Ακουστικό Πίνακα Απορρόφηση ήχου και τοίχος διακόσμηση
| Υλικό: | ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Πιστοποίηση: | ISO/SGS |
Φίλτσο Πολυεστέρα Γύρω ακουστικά πάνελ Απορρόφηση ήχου Προσαρμοσμένο για Αδελφείο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικού ήχου από ίνες πολυεστέρα Απορροφητικοί ήχοι Ακουστικές μόνες τοίχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
9mm / 12mm PET προσαρμοσμένα ακουστικά πάνελ σκαλισμένα για τοίχο σχολείου στο σπίτι
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Θερμικής Μεταφοράς Εξατομικευμένα Ακουστικά Πάνελ PET Εκτύπωσης Υψηλής Ευκρίνειας Ακουστικά Πάνελ Παγκόσμιας Εφοδιαστικής Αλυσίδας
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμοσμένη εικόνα: | Χρειάζομαι την εικόνα υψηλής ευκρίνειας. |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels Noise Absorption for Stylish Interiors
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |


