Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικών τετράγωνων από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Χρωματιστά επίπεδα ακουστικά πάνελ PET πυρόσβεση Πίνακες ηχομόνωσης στούντιο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Εξαγωνικά ακουστικά ξύλινα πλαίσια με σχιστόλιθο Αξιοληπτική τέχνη
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα/εκτύπωση από φυσικό ξύλο |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Εξαγωνικά ξύλινα πλακάκια ακουστικών πλακίδων Αμβολιαστικές πλακέτες ακουστικών τοίχων PET
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα/εκτύπωση από φυσικό ξύλο |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Τετράγωνο Πυλλέστερο Ακουστικό Πίνακα Ηχητικών Ελαφρών Πίνακες Απορρόφησης Ηχητικού
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Τυλιγμένα κυματιστά ξύλινα ακουστικά πάνελ Διακόσμηση εσωτερικών χώρων
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
Ανακυκλωμένα πλαίσια ακουστικού felt PET Πίνακα απορρόφησης ήχου Πίνακα απορρόφησης οροφής τοίχου
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Δάχος: | 12 mm, άλλα πάχους |
Κύκλωμα ξύλινου σχιστόλιθου Ακουστικό πάνελ Υψηλή απορρόφηση ήχου (NRC>0,85) Για διακόσμηση ξενοδοχείου και έλεγχο ήχου
| Εφαρμογή: | Σπίτι/Αίθουσα συνεδριάσεων/Λόμπι |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε1 |
| Μέγεθος: | 2400/2700/3000 x 600mm/ Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο μοτίβο PET Ακουστικό Πάνελ Ανακυκλώσιμα Ακουστικά Πάνελ Απορρόφησης Ήχου
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Υπηρεσιακά ακουστικά πάνελ από felt για τοίχους και οροφές 2420x1220mm προσαρμοσμένα
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |


