Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Σύγχρονο σύστημα ελέγχου ήχου εξάγωνος ακουστικός πίνακας για κατοικημένα καθιστικά
| Εφαρμογές για κατοικίες: | Αυτά τα πάνελ είναι ιδανικά για οικιακές αίθουσες κινηματογράφου, σαλόνια ή οικιακά γραφεία, όπου τό |
|---|---|
| Εμπορικοί χώροι: | Σε γραφεία, αίθουσες συνεδριάσεων, εστιατόρια και καφετέριες, αυτά τα πάνελ μειώνουν τον θόρυβο και |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
Προμηθευτής Ακουστικών Πάνελ από Τσόχα, Εξαιρετικά Αποτελεσματική Απορρόφηση Ήχου, 100% Ακουστικό Πάνελ PET
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Προσαρμοσμένη Μείωση θορύβου με ηχητικό πίνακα PET Hexagon για εμπορικούς χώρους
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
| Πιστοποίηση: | ISO/SGS |
9mm 12mm Έκταγωνικό Ακουστικό Πίνακα Pet Felt Eco Tile Τείχος Απορρόφηση ήχου Baffles
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονο ηχητικό ακουστικό πάνελ PET ξύλινες πλάκες MDF φινέρισμα ηχομόνωτο τοίχωμα
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα, μελαμίνη, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
| μέγεθος: | 2400/1200*605mm, προσαρμοσμένο |
Εξαγωνικά πολύχρωμα ακουστικά πάνελ PET ξύλινη μόνωση ηχητικού πίνακα για το ταβάνι
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Υψηλής αποτελεσματικότητας Απορρόφηση ήχου 100% PET Ακουστικό Πίνακα Ασφάλεια κάλυψης Ακουστικό Πίνακα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικής ακύρωσης θορύβου PET Πίνακα τοίχου απορρόφησης ήχου φιλτού 1650gm 1800gm
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Εσωτερικά ξύλινα ακουστικά πάνελ από MDF για ηχομόνωση τοίχων και οροφών
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα, μελαμίνη, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
| μέγεθος: | 2400/1200*605mm, προσαρμοσμένο |
Τέχνη ΠΕΤ ΠΟΥΛΙΕΣΤΡΙΚΗ ΦΙΜΕΡΑ Πίνακα απορρόφησης ήχου Ακουστικός πίνακας 1650gm 1800gm
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


