Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Ακουστική απορρόφηση ήχου DIY PET Ακουστικό τοίχωμα Πίνακα ηχομόνωση Polyester ίνες για το σινεμά Γραφείο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Μέγεθος: | 2420*1220/1200*600mm, άλλο μέγεθος |
3 πλευρικά φινίρισμα πολυτελή ξύλο ακουστικό ακουστικό ξύλο ακουστικό τοίχωμα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
DIY ορθογώνιο και εξάγωνο ακουστικό τοίχωμα για διακόσμηση σπιτιού
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Ανακυκλωμένα πλαίσια ακουστικού felt PET Πίνακα απορρόφησης ήχου Πίνακα απορρόφησης οροφής τοίχου
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Δάχος: | 12 mm, άλλα πάχους |
Αυτοκόλλητες ηχοασφαλείς τοίχους από ίνες πολυεστέρα σε έξιγωνο σχήμα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Σχήμα: | Ορθογώνιο/Στρογγυλό/Εξαγώνιο/Εξατομικευμένο |
Ένα είδος ξύλινης ηχομόνωσης με πολλαπλά μεγέθη που είναι διαθέσιμα για προσαρμογή και εξαιρετικό αποτέλεσμα απορρόφησης ήχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
21mm Akupanel Σύγχρονο στυλ ξύλινο ακουστικό πάνελ MDF ηχομόνωτο ξενοδοχεία σαλόνια φινέρισμα τοίχωμα πάνελ
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400 mm x 605 mm/προσαρμογή |
| Δάχος: | 21mm/11mm/13mm |
Αίθουσα συνεδριάσεων ξύλινα πίνακες υδροχλωρίνης ξύλινα πίνακες υδροχλωρίνης
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Διαμέρισμα Διακόσμηση σπιτιού ξύλινο ακουστικό 3D τοίχωμα για ηχομόνωση
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400*605mm, άλλο μέγεθος |
Σύγχρονα εσωτερικά ακουστικά τοιχογραφικά πάνελ για ξενοδοχεία
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400*605mm, άλλο μέγεθος |


