Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικών τετράγωνων από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Τριδιάστατα πλακάκια ακουστικών τοίχων από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικού τοιχώματος 9mm 12mm PET Feelt Πίνακες εσωτερικής ηχομόνωσης
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm |
Προσαρμοσμένο μοτίβο PET Ακουστικό Πάνελ Ανακυκλώσιμα Ακουστικά Πάνελ Απορρόφησης Ήχου
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Κοίλωμα 100% Ακουστικό Πάνελ από Τσόχα για Κατοικίδια Τέχνη Ηχομονωτικό Πάνελ Τοίχου Τέχνης 3D Σχεδιασμός Μοντέλου Δυνατό
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Βελτιωμένη σαφήνεια ομιλίας 2025 Ισχυρή αντοχή στη φλόγα Αντιφλεγμονώδης για πυρκαγιά Μικρότερος χρόνος αντηχείας
| Επίδραση θερμομόνωσης: | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Διαστατική σταθερότητα: | Καλή σωματική σταθερότητα |
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Ηχητικά υφάσματα που εξαρτώνται από τον θόρυβο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Πίνακας PET Πυρήνες Ακουστικού Πολυεστέρας Πίνακες Ακουστικού Τετράγωνου Γραφείου Πίνακες Ακουστικής Απομόνωσης για Τείχη
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
9mm πλακάκια από ακουστικές ίνες πολυεστέρα για κατοικίδια ζώα για γραφείο και αίθουσα συνεδριάσεων
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακας τοίχου απορροφητικός ήχου από ίνες πολυεστέρα ηχητική μόνωση PET υφάσματος ηχητική μόνωση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


