Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Διακοσμητική ηχοαπορροφητική σανίδα DIY σαλονιού με καπλαμά ξύλου σε σχήμα ρόμβου
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Προσαρμόσιμα πλαίσια υλικού με ακουστική απορρόφή
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Εύκολη εγκατάσταση Akupanel ξύλινα τείχη με ειδική ηχομόνωση με ανώτερη απορρόφηση
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
30*60cm Ηχοαπορροφητικές πλακέτες από ξύλο για τοίχους
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Akupanel ξύλινα ηχομόνωτα τοιχοπετράδια
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
60 * 60cm Custom Fit Akupanel ξύλινα ηχομονωμένα πάνελ απλή εγκατάσταση για ακουστική αριστεία
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικά Πίνακες Ακουστικών Τείχων από ξύλο
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Ακουστικές ξύλινες πλάκες με σχιστόλιθο Custom Slat Spacing NRC>0.85 για γραφεία μπουτίκ Δήλωση Σινών σπιτιών Εύκολη εγκατάσταση DIY
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Βαθμός E0\E1 |
| Μέγεθος: | 2400/2700/3000 x 600mm/ Προσαρμοσμένο |
3D ακουστικά ξύλινα πάνελ Πίνακες απορρόφησης ήχου
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Ακουστική μόνωση ξύλινα πάνελ DIY φιλική εγκατάσταση Προσαρμοσμένα μεγέθη διαθέσιμα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


