Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Προσαρμόσιμα Πίνακες Κύκλων MDF 3D Wood Veneer - Δυνατά να λυγίζουν, σγουρά και εξαιρετικά για ακουστικό σχεδιασμό
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Ένα είδος ξύλινης ηχομόνωσης με πολλαπλά μεγέθη που είναι διαθέσιμα για προσαρμογή και εξαιρετικό αποτέλεσμα απορρόφησης ήχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικές πλάκες για τοίχους απλή ρύθμιση Προσωποποιημένη ακουστική
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Εμπορικοί χώροι Δασικοί ακουστικοί τοίχοι
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Εύκολη εγκατάσταση: | Ελαφριά κατασκευή και φιλικό προς τον χρήστη σύστημα εγκατάστασης |
| Κατηγορία προϊόντων: | Ακουπανέλ |
Ακουστικός ήχος ξύλινα τοιχώματα με προσαρμοσμένο πάχος και βαθμό προστασίας του περιβάλλοντος E0
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Υψηλής ποιότητας 3D Wood Veneer MDF Wave Wall Panel Ευέλικτο Κουροδέμα Γόνατος για Ακουστική Διακόσμηση
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Κίνα Κατασκευαστής απευθείας χονδρική πίνακες τοίχων ηχομόνωσης από ίνες πολυεστέρα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
3D ξύλο και MDF Slat Wave Board διακοσμητικό ευέλικτο σγουρό καμπυλωτό καμπυλωτό σχιστόλιθο ακουστικό τοίχο
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 15/13 mm, άλλα πάχους |
Ακουστική ακουστική λύση
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικές επιφάνειες από ξύλο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


