Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Εργοστασιακή Χονδρική Πώληση Ηχομονωτικών Ακουστικών Ξύλινων Πάνελ Acupanel Veneer MDF PET Πηχάκια Ακουστικά Πάνελ
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Φυσικό ξύλο μπαμπού Ακουστικές πλάκες τοίχων
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από ξύλινη πλέκα, κατασκευασμένος από υλικό PET + MDF + ελαστικό με τιμή NRC που κυμαίνεται από 0,85 έως 0.95
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Γραφείο που χρησιμοποιεί ηχομονωτικά υλικά Πυκνότητας Πίνακας Εργοστάσιο Πηχάκια Οικιακός Κινηματογράφος Ακουστικό Πάνελ Τοίχου
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
Σύγχρονα 3D πλαίσια από ίνες μεσαίας πυκνότητας από στερεό ξύλο τοίχοι και οροφές ηχοασπρούμενα πάνελ, μεγάλα ηχοασπρούμενα πάνελ, που χρησιμοποιούνται για τα πάνελ απορρόφησης ήχου των διαμερισμάτων
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ηχομονωτικό Ακουστικό Ξύλινο Πάνελ Τοίχου με Πηχάκια 13mm
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένα σκούρα γκρι ακουστικά ξύλινα πλακάκια 2400 x 605mm
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πάνελ Ακουστικής Τοίχου με Πηχάκια και Προσαρμόσιμο Καπλαμά 240 X 60cm Εργοστασιακής Κατασκευής
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Πάχος: | 21/11/13/15 χιλιοστά |
Πίνακες ηχομόνωσης τοίχου Akupanel ομαλή ρύθμιση προσαρμοσμένες ακουστικές απαντήσεις
| Ονομασία προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Ακουστικές καινοτομίες
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |


