Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ polyester fiber square acoustic wall panels ] αγώνας 84 προϊόντα.
Τριδιάστατα πλακάκια ακουστικών τοίχων από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Τετραγωνικά ακουστικά πάνελ γραφείου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακας τοίχου απορροφητικός ήχου από ίνες πολυεστέρα ηχητική μόνωση PET υφάσματος ηχητική μόνωση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Αυτοκόλλητες ηχοασφαλείς τοίχους από ίνες πολυεστέρα σε έξιγωνο σχήμα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Σχήμα: | Ορθογώνιο/Στρογγυλό/Εξαγώνιο/Εξατομικευμένο |
Ακουστική απορρόφηση ήχου DIY PET Ακουστικό τοίχωμα Πίνακα ηχομόνωση Polyester ίνες για το σινεμά Γραφείο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Μέγεθος: | 2420*1220/1200*600mm, άλλο μέγεθος |
9mm 12mm Polyester Fiber PET Ακουστικές τοίχοι και ταβάνια ηχομόνωση για το σπίτι θέατρο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικού ήχου από ίνες πολυεστέρα Απορροφητικοί ήχοι Ακουστικές μόνες τοίχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονη ακουστική τρισδιάστατη ακουστική τοιχογραφική επιφάνεια PET με καλλιτεχνικά σχήματα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Υφάσματα περιτυλιγμένα με PET Ακουστικές τοιχοφάρμες ξενοδοχείο
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Ελαφριά υφάσματα τυλιγμένα ακουστικά τοίχωμα υφάσματα υαλοπλαστικής ηχομόνωσης
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |


