Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ polyester fiber square acoustic wall panels ] αγώνας 84 προϊόντα.
Προσαρμοσμένος κατασκευαστής υφασματικό ακουστικό πάνελ υφασματικών ινών πολυεστέρα τυλιγμένα ηχητικά πάνελ για γυμναστήριο
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πίνακες ακουστικής ακύρωσης θορύβου PET Πίνακα τοίχου απορρόφησης ήχου φιλτού 1650gm 1800gm
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ακουστικός ΠΕΤ ηχοσυλλέκτης τοίχος ηχομόνωση ηχητικός πίνακας
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Πίνακες οθόνης από υφασμάτινη ίνες για επαγγελματικές λύσεις ελέγχου ήχου
| Υλικό: | Φύλακες γυαλιού, ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*600mm, 600*300mm ή άλλο μέγεθος |
| πάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Υφασματικό τυλιγμένο ακουστικό πάνελ εσωτερικό τοίχωμα πάνελ ίνες γυαλιού για κινηματογράφο σπίτι ξενοδοχείο επαγγελματικό έλεγχο ήχου
| Υλικό: | Φύλακες γυαλιού, ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*600mm, 600*300mm ή άλλο μέγεθος |
| πάχος: | 25/30/50 χιλιοστά |
9mm PET Ηχομόνωση Πίνακες τοίχου Πίνακα ακουστικής απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ανακυκλωμένο PET |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α |
| Μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Ευρωπαικό Πρότυπο 2440 * 1220mm Πολυεστέρας Ηχομόνωση Πίνακες τοίχων ΠΕΤ Φελτίο Ακουστικό Πίνακα Αξιοτόμηση ήχου
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Αντιφλεγμονώδεις οικολογικά φιλικές τετραγωνικές ακουστικές πλάκες
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Ανακυκλωμένα πλαίσια ακουστικού felt PET Πίνακα απορρόφησης ήχου Πίνακα απορρόφησης οροφής τοίχου
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Δάχος: | 12 mm, άλλα πάχους |
Ελαφριά διακοσμητικά ακουστικά ηχητικά πάνελ Ηχομόνωτο ύφασμα περιτυλιγμένα ηχητικά πάνελ τοίχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |


